Inne sprawy administracyjne z zakresu nieruchomości

Prowadzimy wszelkie sprawy administracyjne i sądowoadministracyjne związane z nieruchomościami w szerokim ujęciu.

Spraw związanych z nieruchomościami jest tak wiele, że nie sposób ich wszystkich tu wymienić. Poza opisanymi w niniejszym serwisie prowadzimy m.in. sprawy związane z:

  • Pozwolenie na budowę

  • Pozwolenie na użytkowanie

  • Ochrona gruntów rolnych i leśnych

  • Ochrona środowiska

  • Szacowanie wartości nieruchomości

  • Scalenie i podział nieruchomości 

  • Wywłaszczenie nieruchomości

  • inne

Pamiętaj: zawsze możesz zacząć od darmowej konsultacji

Wypełnij formularz

Jeżeli Twoja sprawa dotyczy powyższego zakresu albo potrzebujesz pomocy w innej sprawie związanej z tematyką nieruchomości wypełnij poniższy formularz. 

W powyższym polu należy opisać czego dotyczy sprawa. Abyśmy mogli cokolwiek skonsultować potrzebujemy możliwie dużo szczegółów. Nie będziemy w stanie rozpoznać sprawy bez dokładnego jej opisu. W tym miejscu również dobrze jest opisać stan faktyczny, tzn. przedstawić jak przebiegała cała sprawa. Im więcej informacji dostaniemy tym więcej będziemy mogli powiedzieć.
-
DODAJ PLIKI ZWIĄZANE Z ZAPYTANIEM. Decyzje, postanowienia i inne pisma z urzędu mogą być bardzo przydatne. Nie jesteśmy w stanie ocenić prawidłowości decyzji administracyjnej kiedy jej nie widzimy. Prosimy również dołączyć materiały, które mogą mieć znaczenie w sprawie, np. wypis i wyrys z planu miejscowego, mapy czy wypis z ewidencji gruntów. Możesz dodać także swoją korespondencję z urzędem.
Pliki muszą mieć mniej niż 20 MB.
Dozwolone typy plików: gif jpg png bmp rtf odf pdf doc docx rar zip.
→ Wysyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie  danych w celach związanych z przedstawieniem propozycji współpracy.
→ Twoje dane są bezpieczne ponieważ mamy - i stosujemy - politykę prywatności.
→ W odpowiedzi na poprawnie wysłane zapytanie o pomoc wyślemy odpowiedź w formie wiadomości e-mail lub zaproponujemy spotkanie on-line.